Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı 1080 628 SEO Yerel

İstanbul Web Tasarımı

İstanbul Web Tasarımı

Semra Köylü'nün öncülüğünde freelance Web tasarımcı, SEO uzmanı ve grafik tasarımcılarından oluşan profesyonel bir ekibiz.

İstanbul Web Tasarımı Yaklaşımımız

“İstanbul Web Tasarımı sürecimiz her zaman tüm projeyi yönlendiren güçlü bir vizyonla başlar.”

Web tasarımının, bir web sitesinin iyi görünüp görünmediğinden çok daha fazlasını kapsayan geniş bir terim olduğuna inanıyoruz. Web sitesi tasarımı, tüm sayfaların mantıksal bir yapı aracılığıyla kolayca bulunmasını sağlayan site haritasının yapısını içerir. Her sayfanın düzeni - önemli bilgilerin net bir şekilde sunulmasını ve sayfanın aşırı kalabalık olmamasını sağlamak - renklerin ve yazı tiplerinin son tasarım yönleri kadar önemlidir.

İstanbul Web Tasarımı ve SEO ekibi olarak size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Projenizin başlangıcından sonuna kadar gereksinimlerinize özgü ve size özel web tasarımı için odaklanıyoruz. Tüm web sitelerimiz, son derece esnek ve hızlı olmamızı sağlayan WordPress CMS altyapısında dikkatlice hazırlanmaktadır.

SEO Yerel’de, ürettiğimiz her web sitesinin temel amacına uygun olmasını sağlamak için denenmiş ve test edilmiş bir web tasarım süreci oluşturduk. Bu, hedef pazar araştırması ve sitenin temel hedeflerinin açıklanması ile başlar. Daha sonra, üzerinde tartışmak ve geri bildirim için temel teşkil eden site konseptimizi göstermek için kaba bir tasarım vizyonu üretiyoruz. Bu prototiplemenin ardından tam bir web sitesi tasarımı olarak geliştirilir, böylece geri bildirim toplanabilir, revizyonlar yapılabilir ve tasarımı teslim edip imzamızı atarız. 

SEO yerel, Yerel SEO, Semra Köylü, Sosyal Medya Pazarlama,

Yüksek Performanslı Web Siteleri

İşinizde rekabet üstünlüğü kazandırıyoruz.​

Giderek daha rekabetçi hale gelen pazarlarda odak noktamız, yüksek performanslı web siteleri, stratejik bilgiler ve pragmatik bir yaklaşımla değer sağlamaya odaklanmaktır.

Müşterilerimiz, performanslarını artıran ve kuruluşları arasında gelir ve müşteri memnuniyetinde artış sağlayan sektör lideri web siteleri sunmak için bizimle etkileşime giriyor. Hepsi iyi bir web tasarım ajansının dijital varlıkları ve gelir artışı sağlamak için ne kadar önemli olduğunun bilincindeler. Onlara Google’da daha yüksek sıralamalar ile pazar görünürlüklerini artırarak ve daha fazla site ziyaretçisini müşteriye dönüştürerek katkı sağlıyoruz.

WordPress Tasarım

Esnek, ölçeklenebilir ve güvenli bir web sitesine ihtiyacınız varsa, WordPress geliştiricilerimiz kontrolü tekrar elinize alan bir çözüm sunabilir.

Teknik SEO Önemli

Web sitenizin arama motorları tarafından etkili bir şekilde taranmasını ve dizine eklenmesini sağlamak için Teknik SEO uygulamaları önemlidir.

İstanbul Website Tasarımı

Yazar: Semra Köylü

Niçin İstanbul'a odaklanıyoruz?

On dört yılı aşkın süredir web tasarımı, grafik tasarım, marka kimliği ve illüstrasyon gibi bir dizi İstanbul web tasarım hizmetleri sunmaktayız. İstanbullu gerçek bir dijital ekibiz. Bunu önemsiyoruz. İstanbul'un tüm etnik ve kültürel karmaşasında herkese ulaşabilecek bir dijital ses tonu yakalamak ve böylelikle dijital pazarlama ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için bu şehirin insanlarını tanımanın önemini biliyoruz.

İstanbul Web Tasarımı ve Google Optimizasyon Hizmetlerimiz ile İstanbul ilinde bulunan firmanız için kurumsal Web site tasarımı, SEO ve grafik tasarım hizmetlerini profesyonel olarak yaptırabilirsiniz.

Freelance WEB tasarımcı, SEO ve grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz küçük ve orta ölçekli işletmelere Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve diğer dijital pazarlama hizmetlerini, web tasarımı ile birlikte sunan Merkezi İstanbul’da bulunan dijital bir ekiptir.

10 yılı aşkın SEO ve dijital pazarlama deneyimi ile müşterilerimizin asla mümkün olmadığını düşündükleri şekilde işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Sadece bir siteyi kullanıcı dostu kılan şeyleri değil, aynı zamanda arama motorlarının başına gelmenin ve ürün veya hizmetinizi arayan yeni müşterileri işletmenize yönlendirmenin ne gerektiğini de biliyoruz. Amacımız, işletme sahiplerinin; gelirleri ve müşteri tabanları bakımından sürdürülebilir bir büyüme sağlamak için karmaşık dijital pazarlama dünyasında dolaşmasına yardımcı olmaktır. İşinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız. 

Google’da Bulunmanızı Nasıl Kolaylaştırıyoruz?

İstanbul Web Tasarımı hizmetlerimiz ile müşterilerinizin sizi Google’da bulması artık çok daha kolay. Dijital rekabette ilk görünenlerden olmak için bizi arayın? 

Web siteniz sizin istekleriniz doğrultusunda özel olarak tasarlanmakta ve seo uyumlu olarak kodlanmaktadır. Bu sayede dijital rekabetin en yoğun yaşandığı şehirlerden olan İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hatta eğer global bir firmaysanız tüm dünyada fark edilmenizi sağlarız. İstanbul ve tüm Türkiye genelinde Web Site Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu SEO, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Web Site İçerik Hazırlama ve Geliştirme hizmetlerimiz ile bilinirliğinizi artırıyoruz. Hemen bir örnek vermek istiyorum.

Örneğin, bu web sitesini %65 ihtimalle ‘İstanbul WEB Tasarımı’ veya ‘İstanbul Website Tasarım’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz. Unutmayın dünya genelinde milyonlarca insan, aradıkları mal ve hizmetleri sunan en iyi işletmeleri bulmak için her gün yerel aramaları kullanır.

Tasarladığımız her web sitesi benzersizdir

Web tasarımınız için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle ürün veya hizmetinizi anlamak için zaman ayırırız. Ayrıca, hedef pazarınızı sizinle görüşeceğiz ve tekliflerinizi daha iyi ayırt edebilmemiz için rakiplerinizi analiz edeceğiz. Bu bilgiler, ihtiyacınız olan web sitesi türünün ve hangi hizmetlerimizin sizin için uygun olduğunu gösteren bir resim oluşturmamıza yardımcı olur.

Web Tasarım aşamasının sonunda web sitesi için tüm önemli şablonları masaüstü ve mobil biçimde teslim edeceğiz. Tasarım sürecinde düzenli olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sizi güncel tutacağız. Tüm projelerimize azami özen ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Şirketinizin web sitesinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işletmeniz için doğru web tasarımını sunmada gayret göstereceğiz. Unutmayın önemli olan sizi benzersiz kılan özelliklerinizi ön plana çıkarmaktır. Bu durumda rakiplerinizle benzer içerikli ve görselli bir site sizi yansıtmaz.

Niçin Freelance Web Tasarımcı (Serbest çalışan web tasarımcısı) ile çalışmalısınız?

Bir Freelance Web Tasarımcı ile çalışmak, web siteniz için çalışan gerçek kişi ile birebir ve işbirliği içinde olacağınız anlamına gelir. Sadece telefonu eline alıyorsun ve benimle konuşuyorsun yani kişisel tasarımcınızla ajans sekreteriyle değil. Bu arada ben Semra Köylü.

Benim iki tarafım var ve sizin de iki farklı seçeneğiniz…

Çok disiplinli bir web tasarımcısıyım, bir web sitesinin kavramsallaştırılması, oluşturulması, başlatılması ve başarısı için gereken tüm önemli alanlara hakimim. Müşterilerimle uzun vadeli ilişkiler kurmayı ve başarısına kişisel yatırım yaptığımı hissettiğimde bir projeden daha fazlasını elde etmeyi seviyorum. Farklı mekanlarda hatta gerçek hayatta yüze hiç tanışmadığım (webcam hariç) benim gibi home ofis çalışan bir grup Freelance Web Tasarımcı arkadaşız. Ama tüm projelere son noktayı ben koyuyorum. 

Kısaca iki seçeneğiniz var ya birlikte çalışırız ya da çalışmayız. Ama bu kararı vermeden önce sizinle tanışmayı çok isteriz. 

semra_koylu

biraz sohbet edelim

Hızlı bir sorunuz varsa veya bir sonraki projenizin ayrıntılarını konuşmak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

veya bizi
0530 786 66 30 numaralı
telefondan arayın

Destekten Güvenliğe Her Şey İçin Çözümlerimiz Var!

Barındırma ve güvenlik, bakım ve müşteri desteği dahil olmak üzere web tasarım alanındaki her şeye hakimiz. Bu, tüm web sitesi ihtiyaçlarınız için bir iş ortağınız ve tek bir iletişim noktanız olduğu anlamına gelir, böylece web sitenizin istikrarlı, güncel ve iyi destekleneceğini bilirsiniz.

Uzman Bilgi veya Geliştirme Becerileri Olmadan Sitenizi Kendiniz Yönetin!

Dijital ortağınız olarak, sizi anlıyoruz. İş sahiplerinin çoğu, dahili ekiplerinin daha fazlasını yapmasını sağlayarak dijital başarıyı artırmaya ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle, ürettiğimiz web sitelerini, uzman bilgi veya geliştirme becerileri olmadan düzenleyebileceğiniz kolay bir içerik yönetim sistemi ile sunuyoruz.

SSS - İstanbul Web Tasarımı Hakkında

Hangi alan adını seçmeliyim?

Alan adı seçimi, onu nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır. Çoğu durumda, insanları telefonla anlatırsanız, telaffuz edilmesi ve hecelenmesi kolay olanı seçmek mantıklıdır. Her şeyden önce, unutulmaz ve kafa karıştırıcı olmayan bir isim seçmelisiniz.

Web sitemin tasarlanması ne kadar sürer?

Bir site oluşturmak için gereken süre, sitenin karmaşıklığına bağlıdır. Eğer bir son teslim tarihiniz varsa, bunu karşılamak için çok çalışacağız. Gecikmenin en yaygın nedeni, müşteriden gelen içeriktir (metin / resimler).

Web sitesi tasarımını tartışmak için bir toplantı yapmamız gerekecek mi?

Çoğu zaman bir toplantıya gerek yoktur ve çalışma yalnızca telefon ve e-posta üzerinden yapılan görüşmelerle tamamlanır. Çalışmamızı yalnızca müşterilerin erişebileceği özel web sitelerine yüklüyoruz. Daha sonra siteyi konuşmak ve değişiklikleri gözden geçirmek için sizinle birlikte çalışırız. Site, tam olarak istediğiniz gibi görünene ve çalışana kadar herkesin kullanımına sunulmaz.

Bir web sitesi bana ne kadara mal olacak?

Bir web sitesinin maliyeti karmaşıklığına bağlıdır. İhtiyaçlarınızı tartışmaktan ve istediğiniz zaman teklif vermekten mutluluk duyarız.

  • Planlama
  • Oluşturma
  • Uygulama
  • Geliştirme

Web sitemin tasarımı tamamlandığında, hangi satış sonrası hizmeti sunuyorsunuz?

Tasarladığımız tüm web sitelerini tam olarak destekliyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya yeni geliştirmeler yapmanız gerektiğinde birlikte her zaman çalışabiliriz. SeoYerel olarak ayrıca web sitesi barındırma ve bakım hizmeti de sunuyoruz.

Web sitemi yaparsanız sonsuza dek sizinle birlikte çalışmak zorunda mıyım? Başka bir web tasarımcı ile çalışabilir miyim? Ayrıca sitemi başka bir hosta taşıyabilir miyim?

Sitenizi istediğiniz zaman başka bir Web barındırma hizmetine taşıyabilirsiniz. Tasarımınız tamamlandığında, size sitenin bir kopyasını mail olarak gönderiyoruz. Ayrıca kullandığımız sistemler açık kaynak kodludur. Başka bir web geliştirme uzmanıyla daha sonra çalışmaya devam edebilirsiniz. 

Yeni web sitem için hangi fotoğraf, grafik ve metin biçimlerini kullanmalıyım?

Lütfen tüm metin, fotoğraf ve grafikleri elektronik ortamda sağlayın. Örneğin, dijital kamera, Microsoft Word veya PDF. Bu mümkün değilse, bilgilerinizin web sitesi için hazırlanmasına yardımcı olabiliriz.

Web sitemin tasarımı arama motoru dostu olacak mı?

Tüm web sitelerimiz arama motorları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve tüm tasarımlar arama motoru yönergelerine uygundur. Arama motorları kurallarını ve algoritmalarını değiştirdikçe, web sitenizin zaman zaman yeniden değerlendirilmesi iyi bir fikirdir. Bu, sitenizin güncel ve yeni kurallarla uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Küçük veya orta ölçekli bir işletme işletiyorum ve işletmemi tanıtmak için çevrimiçi bir varlık istiyorum. İlk adım nedir?

Bir alan adına, bir Web sunucusuna ve profesyonel olarak geliştirilmiş bir web sitesine ihtiyacınız var. Ayrıca, web sitenizin ana makinenize yüklenip arama motorlarına yükseltilmesi gerekir. Yerel SEO, bir web sitesini çalışır duruma getirmek ve görünürlüğünü artırmak için dijital pazarlamanın tüm yönleriyle size yardımcı olabilir.

Web tasarım hizmetleri için gizli maliyetler var mı?

Hayır. Web sitenizin ihtiyaçlarını ve fiyatını en başta tüm yönleriyle birlikte karar veriyoruz. Bize siparişinizi verdikten sonra, teklif edilen fiyatımıza bağlı kalacağız.

Web sitem için bir veritabanına ihtiyacım var mı?

Bu, web sitenizde ne kadar bilgi görüntülenmesini istediğinize bağlıdır. Birçok ürün ve hizmetiniz varsa, tasarımınıza bir veritabanı yerleştirmeniz avantajlı olacaktır. Bunu sizinle ayrıntılı olarak tartışacağız. Bir veritabanı tavsiye edilirse, tam olarak nasıl çalışacağını açıklayacağız. Web sitenizin tasarımını özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayacağız.

Web sitemi nasıl güncelleyebilirim?

Web sitelerini güncellemenin birçok farklı yolu vardır. Seçtiğiniz yöntem ve tasarımınıza dahil ettiğimiz işlevsellik yalnızca size bağlıdır.
Yalnızca birkaç sayfalık küçük bir web siteniz varsa ve yalnızca çok seyrek değişiklik yapmak istiyorsanız, genellikle SeoYerel’den bu değişiklikleri sizin için yapmasını istemek daha uygun maliyetlidir.

Diğer yöntemler büyük ölçüde ne kadar veri veya bilgiye sahip olduğunuza ve bu bilgileri nasıl sakladığınıza bağlıdır. Tek tek ürünleri / sayfaları / hizmetleri veya web sitenizin şirket haberleri gibi belirli bölümlerini güncelleyebileceğiniz çevrimiçi bir içerik yönetim sistemi sağlayabiliriz.

Ayrıca, elektronik tablolar kullanarak tüm ürün kataloğunuzu tek bir işlemle web sitesine yükleyebilmeniz için işlevsellik sağlayabiliriz. İsterseniz veritabanlarını da ekleyebiliriz.

Herkes web sitemi aynı şekilde görecek mi?

Ziyaretçileriniz tarayıcılarına, ekran çözünürlüğü ayarlarına ve bilgisayarlarına bağlı olarak bazı şeyleri farklı şekilde görecek. Bunu göz önünde bulundurarak siteleri tasarlıyoruz ve yayınlamadan önce çeşitli tarayıcılarda ve çözünürlük ayarlarında önizliyoruz. Teknoloji geliştikçe, tüm web sitelerinin yeniden değerlendirilmesi gerekmektedir.

Web tasarımı ve barındırma hizmeti verebilir misiniz?

Evet, SEO Yerel tek adresli bir mağaza. Sorun yaşarsanız kimi arayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur. SEO Yerel, alan adınızı kaydetmekten ve sitenizi tasarlamadan, sitenizi inşa etmeye ve yıllar boyunca sürdürmeye kadar her şeyi halledebilir.

Web sitenizin tasarımlarında Flash animasyonu kullanıyor musunuz?

Evet, gerektiğinde Flash kullanıyoruz. Flash animasyonlarının bir varlık olabileceği zamanlar vardır, ancak olmadığı başka zamanlar da vardır. Örneğin, hiçbir zaman tüm bir web sitesini veya tüm sayfaları oluşturmak için Flash kullanmayız. Arama motorları Flash içeriğini okuyamaz ve sonuç olarak animasyonlarda kullanılan kelimeler dizine eklenmez.

Flash’ı küçük banner’lar, reklamlar veya tanıtımlar için kullanmak en iyisidir. Diğer animasyonlar, arama motorlarının sitedeki bilgileri dizine ekleyebilmesi için HTML’de bazı yazılı metinler içermelidir.

Web sitemi özellikle Google’da olmak üzere arama motorlarına nasıl gösteririm?

Modern arama motorları, sitenizi diğer sitelerden sitenize bağlantılar aracılığıyla doğal olarak bulacaktır. Google, popülerliği ve alaka düzeyini belirlemek için özellikle gelen bağlantılarınıza güvenir. Sitenizi gönderme ve sitenizi arama motorları aracılığıyla nasıl tanıtacağınız hakkında daha fazla bilgi için “Arama Motoru Optimizasyonu SEO” sayfamızı okuyun.

Tasarımı beğenmezsem ne olur?

İlk tasarımdan memnun değilseniz, sizinle daha fazla çalışacağız ve başka bir tasarım geliştireceğiz. Amacımız tamamen memnun olduğunuz bir web sitesi tasarlamak.

Website tasarımı için neden sizi seçmeliyim? Domain isminizde ve logonuzda SEO ve dijital pazarlama yazıyor. Web tasarım yazmıyor ki ana işiniz nedir?

YerelSEO, müşterilerine dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet sunmaktadır. SEO arama motoru optimizasyonudur. Yani web sitenizi Google gibi arama motorlarına tanıtma ve görünürlüğünü artırma işidir. 

Tanıttığımız şey web sitenizdir; en büyük dijital varlığınız sitenizdir. Sayfalarınız, yazılarınız, resimleriniz, konumunuz iletişim bilgileriniz, hizmetleriniz sosyal medya bağlantılarınız her şeyin olduğu yer web sitenizdir. İyi bir SEO Uzmanı teknik açıdan web geliştirme ve kodlamaya hakim olmalıdır. Böylelikle üretilen içerikleri sunmak için kullanılan site hem teknik hem de kullanıcı deneyimi açısından bir bütün olarak ele alınabilir. 2006’dan bu yana sofistike bir stil ve web sitesi gereksinimleri hakkında derin bir anlayış geliştirdik. Web geliştirme hizmetlerimiz, içerik geliştirme ve SEO’nun tüm unsurlarındaki başarı için anahtarımızdır. 

Web sitemde kaç sayfa bulunabilir?

İstediğiniz kadar sayfanız olabilir. 

Zaten bir web sitem var ve güncellenmesi gerekiyor. Bana yardım eder misiniz?

Evet. Mevcut sitenizin bakım ve güncellemeleri için size bir teklif vermekten mutluluk duyarız.

Mevcut web sitelerini yeniden tasarlıyor musunuz?

Evet. Mevcut siteleri yeniden tasarlayabilir ve kuruluşunuzun stilini koruyabilir veya size tamamen yeni bir görünüm verebiliriz. 

Web sitem Google’da bulanabilir olacak mı?

Evet. Web sitelerini her zaman arama motoru dostu olacak şekilde tasarlarız.

Ücretsiz SEO Analiz

SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin. 

İstanbulGoogleSEO.com yenilenen arayüzüyle İstanbul’da faaliyet gösteren kurumsal firmaların hizmetinde. Dijital pazarlama hizmetlerimizle doğru zamanda doğru yerde olarak yeni pazarlara açıldığınızı hayal edin. Empati, matematiksel analiz ve SEO adlı süper güçlerimizi kullanarak insanların sizin web sitenizi tamamen kendi iradeleriyle – yani, organik olarak – bulma ihtimallerini artırabiliriz. İstanbul’un tüm etnik ve kültürel karmaşasında herkese ulaşabilecek bir dijital ses tonuyla dijital pazarlama ihtiyaçlarınıza yanıt veren Yerel SEO hizmetlerimiz için yeni sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Ücretsiz Analiz – SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin. 

semra_koylu_team

Muhabbet edelim

Hızlı bir sorunuz varsa veya bir sonraki büyük projenizin ayrıntılarını incelemek istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. 0530 786 66 30 numaralı telefondan uzmanlarımızdan biriyle konuşun veya bize bir mesaj gönderin.

Hizmetler
Yaklaşımımız, kullanıcı merkezli

Yaklaşımımız, kullanıcıyı başarılı strateji, tasarım ve pazarlama faaliyeti sunmak için çekirdeğe yerleştirerek, iyileştirme, evrim ve anlamlı hedeflerin peşinden gitmektir.

İlgi çekici deneyimler sunmak için kullanıcı her zaman etkinliğin odağı olmalı ve sürekli olarak hedeflere ulaşmak için stratejinizi ve taktiklerinizi geliştirmek çok önemlidir.

Hadi biraz sohbet edelim, dürüst bir rehberlik sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Semra Köylü